Vítejte!

Nabízíme luxusní ubytování

na horách s vlastním vařením

 

Kontaktní informace:

Velká Úpa 145

542 21 Velká Úpa

Telefon:

+420 736 762 841

E-mail:

apartmanybraun@seznam.cz 

 


 

 

UBYTOVACÍ ŘÁD

 

Ubytovatel může ubytovat hosta, který se prokáže platným cestovním pasem, občanským průkazem nebo jiným dokladem totožnosti.

 

Nástupní den začíná ve 13:00 hodin, pokud nebylo předem domluveno jinak.

 

V den odjezdu je host povinen uvolnit pokoj nejpozději do 10:00 hodin.

 

Host má právo užívat zařízení pokoje s příslušenstvím.

 

Host má právo přijímat na pokoji návštěvy v době od 7:00 do 22:00 hodin, jinak je povinen nahlásit ubytovateli počet osob navíc a případně zaplatit danou cenu dle platného ceníku.

 

Host je povinen chovat se v ubytovacích prostorech, zejména v době od 22:00 do 7:00 hodin tak, aby nerušil klid ostatních hostů.

 

V pokojích nesmí být přemísťován nábytek, prováděny zásahy do elektrické či jakékoliv jiné instalace.

 

Na pokojích není dovoleno používat vlastní elektrospotřebiče, kromě těch, které slouží k osobní hygieně.

 

Host je povinen chovat se na pokoji tak, aby nevznikl požár.

 

Na pokojích a ve společných prostorách platí zákaz kouření.

 

Host je při každém odchodu z pokoje povinen zhasnout světla, překontrolovat uzavření vodovodních uzávěrů, zavřít okna a dveře.

 

Ztráta klíče od pokoje je hostu účtována ve výši 100,- Kč.

 

Host odpovídá za škody způsobené jím samým, jeho dětmi a rovněž osobami jemu svěřenými do péče. Případně takto vzniklé škody je host povinen uhradit na místě.Výše škody se stanoví dohodou nebo stanoviskem příslušné odborné firmy.

 

Ubytování psů a jiných domácích zvířat je povoleno na základě domluvy a zaplacení předem dohodnutého poplatku.

 

 

Krkonoše

Krkonoše se nacházejí na severovýchodě Čech podél státní hranice s Polskem. Hranice vede po hlavním hřebeni hor. Krkonoše jsou rozlohou poměrně malé, vytvářejí souvislé pásmo asi 40 km dlouhé a 20 km široké. Česká část Krkonoš zaujímá asi dvě třetiny celkové plochy pohoří.

Letní rekreace:

nepříliš velké území Krkonoš slouží ročně k rekreaci milionům návštěvníků, kteří zde naleznou nepřeberné možnosti sportovního i kulturního vyžití. V létě lákají velmi dobře značené turistické i cyklistické trasy a flóra i fauna zvou na průzkum jedinečné oblasti. Koupaliště, horské chalupy a kavárny se starají v horkých dnech o občerstvení a odpočinek.

Čas pro cestování: v květnu začíná turistická a cyklistická sezóna, která vrcholí v červenci a srpnu. Podzim, náš tajný tip pro vandrovníky a kolaře, většinou nabízí krásné počasí a nádherné barevné kompozice v lesích. V tomto období mezi zářím a listopadem se už ale ve vyšších polohách může vyskytnout i sníh.

Zimní rekreace:

V zimě nabízí Krkonoše nejlepší možnosti lyžování v Čechách, známá jsou především lyžařská střediska Špindlerův Mlýn, Harrachov, Pec pod Sněžkou, Janské Lázně, Velká a Malá Úpa.

Čas pro cestování: Zimní sezóna startuje na konci listopadu a začátku prosince. Na přelomu roku, okolo Vánoc a Silvestra, zde v Krkonoších probíhá hlavní sezóna. V tomto období jsou téměř všechna ubytování zpravidla již zamluvena, a proto je zapotřebí rezervovat dříve. Od ledna do začátku března je ten nejlepší čas pro zimní sporty.

 

 

Velká Úpa

Velká Úpa, 1 km od Pece pod Sněžkou. V okruhu 2 km je 15 sjezdovek. K přepravě k nim lze použít bezplatný skibus. Ve Velké Úpě jsou restaurace, potraviny, informace, směnárna, půjčovna lyží, snowboardů a kol, biliard club, bowling herna, veřejné hřiště a disco. V okolí (cca 2 km) je dále krytý bazén, sauna, solárium, masáže, squash a fitness.

 

 [CNW:Counter]