Czolem!

Proponujeme luxusove zakwaterowanie

v Górach s wlaściwym gotowaniem.

 

Kontaktní informace:

Velká Úpa 145

542 21 Velká Úpa

Telefon:

+420 736 762 841

E-mail:

apartmanybraun@seznam.cz 

 


 

 

Položenie:

Znajdujeme sie v centru Velké Úpy, wprost przy szose do Pece pod Sněžkou (2 km). 100 m od apartmanu znajduje sie narciarski areal Skiport Velká Úpa.

 

Zakwaterowanie:

Zapraszamy do apartmanu dla 3-6 osob (w ilośći, 3 calkowita pojemność 18 osob). Wszystkie apartmany maja, wlasne WC z talazienka, pokoj z telewizia a kuchenka.

 

Dalsze sluzby:

W obiektu mamy rownieź sklep spozywczy a kantor. 100m od apartmanu jeszt mozno wypoźyczit narty, snowbordy a rowery. W blizkości jest biliard klub, bowling a disko. 2 km od apartmanu jest kryty basen, sauna, solaria, masaźe, squash a fitness.

 

Cennik:

Lato od 250,- Kč za osobu a noc*

Zima

od 350,- Kč za osobu a noc*

Zawarte w cenie: Zakwaterovanie – wlastne gotowanie
Parkovanie u apartmanu

 

*Uvedené ceny jsou pouze orientační. Kontaktujte nás pro konkrétní kalkulaci.

 

 

Fotografie:

 

 

 

 

Krkonoše

Krkonoše se nacházejí na severovýchodě Čech podél státní hranice s Polskem. Hranice vede po hlavním hřebeni hor. Krkonoše jsou rozlohou poměrně malé, vytvářejí souvislé pásmo asi 40 km dlouhé a 20 km široké. Česká část Krkonoš zaujímá asi dvě třetiny celkové plochy pohoří.

Letní rekreace:

nepříliš velké území Krkonoš slouží ročně k rekreaci milionům návštěvníků, kteří zde naleznou nepřeberné možnosti sportovního i kulturního vyžití. V létě lákají velmi dobře značené turistické i cyklistické trasy a flóra i fauna zvou na průzkum jedinečné oblasti. Koupaliště, horské chalupy a kavárny se starají v horkých dnech o občerstvení a odpočinek.

Čas pro cestování: v květnu začíná turistická a cyklistická sezóna, která vrcholí v červenci a srpnu. Podzim, náš tajný tip pro vandrovníky a kolaře, většinou nabízí krásné počasí a nádherné barevné kompozice v lesích. V tomto období mezi zářím a listopadem se už ale ve vyšších polohách může vyskytnout i sníh.

Zimní rekreace:

V zimě nabízí Krkonoše nejlepší možnosti lyžování v Čechách, známá jsou především lyžařská střediska Špindlerův Mlýn, Harrachov, Pec pod Sněžkou, Janské Lázně, Velká a Malá Úpa.

Čas pro cestování: Zimní sezóna startuje na konci listopadu a začátku prosince. Na přelomu roku, okolo Vánoc a Silvestra, zde v Krkonoších probíhá hlavní sezóna. V tomto období jsou téměř všechna ubytování zpravidla již zamluvena, a proto je zapotřebí rezervovat dříve. Od ledna do začátku března je ten nejlepší čas pro zimní sporty.

 

 

Velká Úpa

Velká Úpa, 1 km od Pece pod Sněžkou. V okruhu 2 km je 15 sjezdovek. K přepravě k nim lze použít bezplatný skibus. Ve Velké Úpě jsou restaurace, potraviny, informace, směnárna, půjčovna lyží, snowboardů a kol, biliard club, bowling herna, veřejné hřiště a disco. V okolí (cca 2 km) je dále krytý bazén, sauna, solárium, masáže, squash a fitness.

 

 [CNW:Counter]